Дорогі брати і сестри! Христос воскрес!

Завершується Світла седмиця, але ми продовжуємо вшановувати свято над святами і торжество з торжеств – Пасху Господню. За приписом церковних правил святкування Великодня триває сорок днів – аж до Вознесіння. Цим підкреслюється виняткове значення події, яку ми так вшановуємо. Бо саме на факті Христового воскресіння з мертвих, як на непорушній скелі та непохитному камені, збудована віра християнська. Так про це свідчить і апостол Павло у Першому посланні до Коринфян: «Якщо Христос не воскрес, то віра ваша марна: ви ще у гріхах ваших. […] І якщо ми в цьому тільки житті уповаємо на Христа, то ми нещасніші за всіх людей. Але Христос воскрес з мертвих, первісток серед померлих. Бо як смерть через людину, так через людину і воскресіння мертвих. Як в Адамі всі вмирають, так у Христі всі оживуть» (1 Кор. 15:17,19-22).

Детальніше...

6 травня 2021 року, Православна Церква вшановує пам’ять великомученика Георгія Побідоносця.

Цього дня Свято-Георгіївський храм м. Житомира відзначає престольне свято та п’яту річницю з дня освячення.

Урочисте богослужіння з нагоди свята очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон у спіслужінні митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, секретаря Управління Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятеля храму протоієрея Павла Ядчишина та запрошеного духовенства.

Детальніше...

Сьогодні, 4 травня, святкує свій День народження ктитор Свято-Георгіївського храму м. Житомира Георгій Індікоєвич Кварацхеліа. Саме йому належить ініціатива будівництва єдиного в Україні Православного храму в грузинському стилі.

Настоятель та громада Свято-Георгіївського храму щиро вітає будівничого храму та благодійника Георгія Кварацхелія з Днем Народження.

У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої сили, творчої наснаги і натхнення у відповідальній роботі заради розквіту нашого краю! Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, яка по праву може пишатися набутим досвідом, успіхами та досягненнями.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка однодумців, друзів та колег, а професійна діяльність буде сповнена задоволенням і творчими перемогами!

Детальніше...

02 травня 2021 року, Православна Церква України святкує найбільше свято, світле Христове Воскресіння. З нагоди свята у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира відбулися святкові богослужіння та освячення Пасхальних приношень. Очолив богослужіння секретар Управління Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні ієрея Максима Роговця.

Детальніше...

У Великий четвер, 29 квітня 2021 року, Свята Церква Христова за богослужінням згадує важливі події з життя Господа нашого Ісуса Христа. У цей день відбулась Тайна вечеря, на якій Господь встановив таїнство Святої Євхаристії – Причастя Його Тіла і Крові та Ісуса Христа було видано Юдою на неправедне судилище первосвященикам і старійшинам.

Цього дня єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира.

Детальніше...

У Велику середу, 28 квітня 2021 року, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив Божественну літургію Ранішосвячених Дарів у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира.

Владиці співслужили: настоятель собору протоієрей Богдан Бойко, секретар єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира  протоієрей Павло Ядчишин, духовенство собору та Житомирської області.

Під час богослужіння, на малому вході, єпископ Паїсій до дня Світлого Христового Воскресіння відзначив священнослужителів єпархії богослужбовими нагородами.

Детальніше...
Scroll to top