Настоятель Свято-Георгіївського храму
протоієрей Павло Ядчишин

Народився 7 червня 1985 року, в м. Скалат, Підволочиського району, Тернопільської області, в сім'ї православних християн Євгена та Тетяни Ядчишин. В 1991-2002 роках навчався в Скалатській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Навчався у Скалатській музичній школі по класу акордеон і вокал. В 2002 році вступив до Чортківської Дяківсько-Катехитичної Академії, яку закінчив у 2005 році з відзнакою. В цьому ж році вступив до Київської Православної Богословської Академії, яку закінчив у 2009 році. В Академії виконував послух хориста та дзвонаря Свято-Михайлівського Золотоверхого собору м. Києва. Захистив бакалаврську роботу на тему: "Дзвони та дзвоніння в Православному Богослужінні".

31 серпня 2008 року рукопокладений високопреосвященнійшим архієпископом Житомирським і Овруцьким Ізяславом в сан диякона, а 7 лютого 2010 року в сан пресвітера і зачислений до штату кліриків Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира.

Під час служіння в соборі стараннями ієрея Павла та за сприяння громади було відкрито студію «Воскресіння» в приміщенні недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира. Священник Павло є автором відеопередач: «Архангельський глас» (проповіді на недільні і святкові дні), «Церковний календар», аудіо і відео записів: «Молитви вечірні», «Молитви ранішні», «Послідування до Святого Причастя», Молитви перед Святим Причастям».

7 лютого 2017 року з благословення керуючого Житомирською єпархією Преосвященнійшого єпископа Паїсія призначений помічником (секретарем) Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

11 квітня 2017 року Преосвященнійшим єпископом Паїсієм був возведенням в сан протоієрея.

17 листопада 2017 року призначений на посаду настоятеля Свято-Георгіївського храму м. Житомира.

15 грудня 2018 року, у складі делегації від духовенства Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, брав участь у Об'єднавчому соборі українських православних церков, який відбувся в соборі Святої Софії в м. Києві.  

22 ківтня 2019 року з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Преосвященнійшим єпископом Паїсієм нагороджений правом носіння палиці та хреста з прикрасами.

06 травня 2021 року з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Преосвященнійшим єпископом Паїсієм нагороджений правом носіння митри.

11 лютого 2022 року з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Преосвященнійшим єпископом Паїсієм нагороджений медаллю "За жертовність і любов до України". 

31 грудня 2022 року, з благословення Преосвященнійшого єпископа Паїсія, звільнений з посади помічника (секретаря) керуючого Житомирсько-Овруцькою єпархією Української Православної Церкви (Православної Церкви України) за власним бажанням.

02 січня 2023 року, з благословення Преосвященнійшого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія отримав Указ про здійснення обов'язків військового священника (капелана).

Одружений, виховує двох синів.