«Хто сіє скупо, той скупо і пожне,

а хто сіє щедро, той щедро і пожне.

Кожен приділяй з ласки серця,

не з гіркотою і не з примусом,

бо хто дає доброзичливо, того любить Бог»

(2 Кор. 9, 6-7).

Дорогі брати і сестри, благодійники! 

Свято-Георгіївський храм м. Житомира Української Православної Церкви (Православної Церкви України)  - єдиний в Україні храм, що побудований у грузинському архітектурному стилі VI-VII століття.

Щодня в нашому храмі проводяться богослужіння та молебні за Україну, владу, військо і весь народ, проповідується слово Боже. По можливості дається допомога нужденним.

Після тривалого духовного занепаду, радянської руїни, терору та переслідувань, особливо багато зусиль потрібно для відродження духовності в суспільстві та підняття Церкви з колін.

Пожертвувані Вами кошти будуть реалізовані для потреб храму, недільної школи, місійної роботи, підтримки українських військових, допомоги хворим та малозабезпеченим, опіки та доглядом за станом храму, розвитку і примноження громади.

Наше завдання не просто розказати людям про Бога, а допомогти їм жити в дусі християнської моралі.

Сьогодні перед релігійними громадами ставляться нові виклики. Від початку карантину у березні 2020 року ми стали приймати записки та пожертви через інтернет мережу. Імена для поминовення за здоров’я чи за упокій будуть прочитані на найближчому богослужінні. Щоби подати таку записку, напишіть імена у форму за цим посиланням: подати прохання.

Хто має можливість надати добровільну пожертву на храм, на спільну свічку, на утримання хору та інші потреби громади, в тому числі на благодійність, просимо зробити це переказом на картковий рахунок настоятеля храму протоієрея Павла Ядчишина:

5457082270082501 (Приват). 
Отримувач платежу: ЯДЧИШИН ПАВЛО ЄВГЕНОВИЧ
При перечислені коштів просимо вказувати призначення платежу. Ваші пожертви  використовується виключно для церковних потреб. Наголошуємо, що ця пожертва виключно ДОБРОВІЛЬНА, а якщо ви не можете пожертвувати, то пишіть свої імена, і ми ВСЕ ОДНО БУДЕМО МОЛИТИСЯ ЗА ВАС!

Будемо вдячні Вам, якщо Ви відгукнетеся на наше щире прохання про благодійну фінансову допомогу.

Нехай береже Вас Господь!

Вашу пожертву можете здійснити також в храмі, що знаходиться за адресою:  м. Житомир, вул. Івана Сірка, 54.