25 травня 2019 р., учні дитячої недільної школи при Свято-Георгіївському храмі м. Житомира зібралися на останній урок цього навчального року який розпочався з молитви.

До дітей звернувся духовний наставник і керівник недільної школи протоієрей Павло Ядчишин та благословив дітей на написання підсумкового тестування. Під час письмового тестування діти показали високий рівень знання Закону Божого.

Детальніше...

В суботу, 22 грудня 2018 р. діткам Недільної школи при Свято-Георгіївському храмі м. Житомира святий Миколай передав солодкі подаруночки. В цей день діти мали можливість познайомитися з життям святителя Миколая та у вигляді цікавих ігор пригадати весь пройдений матеріал навчання в Недільній школі. Кожен з учасників за свою активність отримував бали, а потім ці ж бали обмінювали на солодощі. Наступний урок буде присвячений вивченню "Колядок" до великого свята Різдва Господнього. 
Запрошуємо діток які мають бажання навчатися у Недільній школі до нашої дружньої родини.

 

В суботу 15 вересня 2018 року в Свято-Георгіївському храмі м. Житомира відбувся молебень перед початком навчання дітей у недільній духовній школі. Після молитви за дітей, настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин привітав дітей та батьків з початком навчання у недільній школі та побажав дітям гарного початку і плідної праці у вивчені Закону Божого. Священик Павло благословив дітей окропленням святою водою. 

Детальніше...

При Свято-Георгіївському храмі

м. Житомира діє недільна школа. 

— Святе Письмо, Святе Передання і Закон Божий; 

— правила поведінки в храмі;

— християнську етику і християнську мораль;

— церковний спів.

Детальніше...
Scroll to top