30 липня 2023 р. в Неділю 8-му після П'ятдесятниці, у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершена Божественна літургія. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика Житомирсько-Овруцької єпархії ієрея Максима Роговця.

Детальніше...

Ця жінка, подвиг якої Свята Церква прирівняла до апостольського, іменуючи її рівноапостольною, великою мірою визначила долю України-Руси, назавжди пов’язавши її з європейською християнською цивілізацією. І хоча понад тисячоліття відділяє нас від часу земного життя святої Ольги, але й нині ми користуємося з добрих плодів її служіння – Богу й людям.

Детальніше...

23 липня 2023 року, в Неділю 7-му після П'ятдесятнці настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика Житомирсько-Овруцької єпархії ієрея Максима Роговця звершив Божественну літугію святого Іоана Золотоустого.

Детальніше...

Вже за тиждень, у наступну п’ятницю, ми з вами відзначатимемо одну з найважливіших подій в історії нашої держави – 1035-річчя Хрещення України-Руси та День  Української Державності. Ця подія є дійсно епохальною, адже вона не лише закріпила християнство, як основну релігію Київської держави, вона докорінно змінила життя наших пращурів та загалом вектор розвитку княжої держави, яка з X століття повноцінно стала частиною християнської Європи.

Детальніше...

 

12 липня 2023 р. у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершена Божественна літургія яку очолив настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні протоієрея Івана Сопронюка.

Під час літургії молилися за українське військо, покалічених і поранени, полонених та всіх людей України.

Детальніше...
Scroll to top