16 лютого 2020 року, в неділю про блудного сина у Свято-Георгіївському храмі міста Житомира була звершенна Божественна Літургія. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні ієрея Максима Роговця.

Після прочитання Євангелія дня священник Павло звернувся до вірних зі словами проповіді на тему Євангельського читання про блудного сина.

Під час потрійної єктенії возносились додаткові прохання за мир в Україні, за українських військових, за покалічених і поранених під час війни в Україні, за полоненних.

Детальніше...

14 лютого 2020 року у Свято-Георгіївському храмі міста Житомира була звершена Велика вечірня з літією з нагоди великого дванадесятого свята Стрітення Господнього.

Наступного дня, в день свята Стрітення Господнього відбулась святкова Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні ієрея Максима Роговця.

Детальніше...

11 лютого 2020 року, у вівторок Православна Церква відзначає перенесення мощей священномученика Ігнатія Богоносця. У цей день свій День народження святкує єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. З нагоди свята у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відбулось урочисте богослужіння.

Святкову Божественну літургію звершили керуючий єпархією єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. За богослужінням архієрею співслужили настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдан Бойко, секретар Житомирсько-Овруцької єпархії протоієрей Павло Ядчишин, духовенство єпархії та священнослужителі з інших єпархій, які прибули привітати владику.

Детальніше...

«Церква відіграє важливу, унікальну роль в житті суспільства, водночас, залишаючись в рамках духовної, а не політичної сили, ширшої за ідеологічні рамки, не обмеженої логікою політичної боротьби чи бізнес-інтересів. Це Церква з активним життям парафій, які є водночас і базовою ланкою, і публічним обличчям церковного життя. Це Церква, яка є місцем щирої молитви. Це Церква з монастирями, з сучасними православними навчальними закладами і фундаціями, які зміцнюють Церкву та допомагають їй бути частиною суспільного діалогу. Це Церква, в якій відбуваються чесні і відверті розмови. Це Церква, яка розбудовує себе і світ довкола себе. Це Помісна Церква, яка любить і вчить любити свій край. Це Церква, яка проповідує любов і словами, і самим життям», — зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Детальніше...

22 січня Україна святкує День Соборності та Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР), який сто років тому, у 1919 році, було проголошено.

З нагоди цього свята житомиряни у центрі міста утворили живий ланцюг у понад 1 кілометр: від Свято-Михайлівського кафедрального собору до майдану С.П. Корольова.

У цьому заході, з благословення Преосвященнішого єпископа Житимирського і Овруцького Паїсія, взяв участь секретар Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин та настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира протоієрей Богдан Бойко.

Детальніше...

19 січня свята Православна Церква святкує велике дванадесяте свято Богоявлення, хрещення Господнє. З нагоди свята у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира відбулися святкові богослужіння. 

Напередодні,18 січня 2020 року ввечері, було звершено вечірнє богослужіння, яке складалось з Великого повечір'я та літії. Очолив богослужіння секретар Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні ієрея Максима Роговця. 

Детальніше...

15 січня 2020 року єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій з духовенством Житомирсько-Овруцької єпархії відвідав музей «Становлення української нації». 

Священнослужителі прибули до музею на запрошення засновника Валерія Галана, який особисто провів екскурсію для відвідувачів.

Цього дня музей також відвідав третій Президент України Віктор Андрійович Ющенко.

На завершення візиту до музею священнослужителі заспівали українських колядом та привітали присутніх з різдвяними святами.

Детальніше...
Scroll to top