14 жовтня 2018 року, у день свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира відбулися урочисті богослужіння.

Святкові богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин.  

13 жовтня ввечері, напередодні свята, була звершена Велика Вечірня. За богослужінням служилася літія, під час якої благословлялися хлібці, пшениця, вино та єлей.

Детальніше...

14 жовтня 2018 року, в день свята Покрови Божої Матері, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, на майдані перед Софіївським собором, взяв участь у подячному молебні за благодіяння, які Бог подає Україні та Православній Українській Церкві.

Його Святість супроводжували Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, єпископ Васильківський Лаврентій, духовенство та численні віряни.

Детальніше...
Покров Пресвятої Богородиці

Невимовна духовна радість, особливий молитовний настрій та безмежна вдячність Божій Матері сьогодні огортають всі віруючі серця з нагоди великого свята Її Покрови.

Неможливо перерахувати численні випадки, коли палкі молитви і щире розкаяння людей закликали діяльне заступництво Пресвятої Богородиці.

Детальніше...

9-11 жовтня 2018 р. Святий і Священний Синод Константинопольського Патріархату на своєму засіданні під головуванням Його Всесвятості Варфоломія, Архієпископа Константинополя – Нового Риму і Вселенського Патріарха, розглянув низку питань і звернень, що протягом багатьох років надходили до нього з приводу приведення до канонічного порядку церковної ситуації в Україні, зокрема щодо проголошення Томосу про автокефалію Української Православної Церкви.

Детальніше...

calendar2018 354x500

Календар

Біблія

Біблія

Молитовник

Scroll to top