16 Одного разу якийсь юнак підійшов до Ісуса, кланяючись Йому, і сказав: Учителю Благий, що зробити мені доброго, щоб мати життя вічне? 17 Він же сказав йому: чому ти називаєш Мене благим? Ніхто не благий, тільки один Бог. Якщо ж хочеш увійти в життя вічне, дотримуйся заповідей. 

Детальніше...

5 вересня 2021 року, в Неділю 11-ту після П'ятдесятниці, у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершенна Божественна літургія. Очолив богослужіння секретар Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика єпархії ієрея Максима Роговця.

Детальніше...

29 серпня 2021 року, в 10-ту Неділю після П’ятдесятниці, Православна Церква згадує подію перенесення з Едеси до Константинополя нерукотворного образу Ісуса Христа та вшановує пам’ять мученика Діомида, лікаря.

У Свято-Георгіївському храмі м. Житомира, напередодні недільного дня була звершена велика вечірня, а в недільний день Божественна літургія. Очолив богослужіння секретар Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика єпархії ієрея Максима Роговця.

Під час великої єктенії були виголошені додаткові прохання на початок навчання дітей, а на потрійній єктенії прохання за мир в Україні, українських захисників, покалічених і поранених, тих хто перебуває у полоні, за хворих та медичних працівників. Після єктенії була прочитана молитва за припинення пошесті (епідемії).

Детальніше...

28 серпня Православнна Церква святкує дванадесяте свято Успіння Пресвятої Богородиці. З нагоди свята у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира відбулися святкові богослужіння. Напередодні свята звершено вечірнє богослужіння з виносом плащаниці Божої Матері, а в сам день свята Божественна літургія. Очолив богослужіння секретар Житомирсько-Овруцької єпархії та настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин.

Під час літургії були виголошені особливі прохання за припинення війни та епідемії.

Детальніше...

24 серпня 2021 року Україна відзначає 30-ту річницю Незалежності. Урочисті заходи з нагоди свята відбулись у м. Житомирі.

Колони учасників прямували одночасно з трьох точок обласного центру – від пам’ятників Тарасу Шевченку, Олегу Ольжичу, Івану Огієнку – та зійшлися на майдані Соборному.

Єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у супроводі секретаря єпархії, настоятеля Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрея Павла Ядчишина та духовенства міста прямували до Собоного майдану від пам’ятника Олегу Ольжичу.

Поруч з меморалом загиблим воїнам архіпастир звершив молитву за спочилих українських героїв.

Детальніше...

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

Щиро вітаємо усіх з 30-ю річницею НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

День Незалежності України - це особливий день для будь-якого свідомого українця. Це день, коли мрія про вільну, Незалежну Україну стала реальністю. 

З нагоди свята висловлюємо щиро подяку захисникам України, медичним працівникам, волонтерам, усім хто кожного дня робить усе для щасливого і мирного життя в Україні.

Бажаємо усім нам жити довго і щасливо в квітучій Україні, без війн та епідемій, з гарним настроєм, з любов'ю в серці та вічною любов'ю до Батьківщини.

Детальніше...
Scroll to top