06 вересня 2020 р., у Неділю 13-ту після свята П'ятдесятниці у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні ієрея Максима Роговця звершили Божественну літургію.
Після прочитання Євангелія зі словом проповіді до присутніх звернувся ієрей Максим.
Детальніше...

30 серпня 2020 р., в 12-ту Неділю після П'ятдесятниці у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершена Божественна літургія та молебень перед початком навчального року. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні ієрея Максима Роговця.

Детальніше...

27 та 28 серпня 2020 р. з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира були звершені святкові богослужіння.

27 серпня 2020 року, напередодні свята, відбулося вечірнє богослужіння з виносом плащаниці Божої Матері на середину храму. У сам день свята була звершена Божественна літургія.

Детальніше...

Дорогі брати і сестри! Дорогі українці!

Щиро вітаємо усіх з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Сьогодні святкуючи 29-ту річницю Незалежності України надважливим є те, якою мовою ми спілкуємося, які традиції шануємо та яку країну вважаємо своєю Батьківщиною. Це пам'ятний день для будь-якого свідомого українця. Це день, коли мрія про вільну, Незалежну Україну стала реальністю. Україна починаєть з кожного, тому кожного дня будуймо нашу незалежність своєю працею на Славу Божу на користь України.

Детальніше...

23 серпня 2020 року, в Неділю 11-ту після П'ятидесятниці, в Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершенна Божественна літургія. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні ієрея Максима Роговця.

Детальніше...

19 серпня 2020 року, в день святкування дванадесятого свята Преображення Господнього, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні економа Житомирсько-Овруцької єпархії протодиякона Аліма Мельника звершив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого.

Під час богослужіння були виголошені додаткові прохання та молитва за мир в Україні, припинення пошесті (епідемії). Після причастя духовенства, настоятель храму провів чин загальної сповіді. Після сповіді вірні приступили до Таїнства Причастя.

Детальніше...
Scroll to top