Сьогодні Міжнародний день дітей – безвинних жертв агресії. Молімося за спокій душ всіх убитих і закатованих українських дітей, за полегшення болю від непоправної втрати для їхніх рідних. І просімо Господа про звершення справедливого суду – людського і невідворотного Божого – над усіма вбивцями, кривдниками та катами невинних дітей України.

Детальніше...
2 червня 2024 р., в Неділю 5-ту після свята Пасхи, про самарянку, в день пам'яті святителя Никифора, сповідника, патріарха Константинопольського, у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершена Божественна літургія святого Іоана Золотоустого. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин.
Детальніше...

30 травня 2024 року, в актовому залі Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира відбулися чергові Єпархіальні збори Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкуи України під головуванням правлячого архієрея Преосвященнійшого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія.

Детальніше...

26 травня 2024 року, в Неділю четверту після свята Пасхи, у Свято-Георгіїхвському храмі м. Житомира була звершена Божественна літургія святого Іоана Золотоустого. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика Житомирсько-Овруцької єпархії ієрея Максима Роговця.

Під час богослужіння спільно помолилися за перемогу України над окупантами та справедливий мир.

Детальніше...

Сьогодні вітаємо усіх жінок християнок з третьою Неділею після свята Пасхи, святих жінок-мироносиць. Жінки-мироносиці принесли апостолам Боже слово, що Христос воскрес із мертвих, першими поділилися цією звісткою.

Детальніше...

Від повноти нашої Церкви вітаю українських жінок із сьогоднішнім святом – Днем святих жінок-мироносиць. У цей день ми по-особливому вшановуємо жіноцтво, наголошуючи на їхній винятковій ролі в суспільстві, історії людства, історії християнства та самій історії спасіння.

Детальніше...

Немає в нашій Церкві такої заборони. Та й в інших Православних Церквах світу (окрім МП, очевидно) подібних правил, які би забороняли зараз жіноцтву в брюках приходити до храмів, не існує. Для наших священнослужителів важливим є не те, в якому одязі людина приходить до храму, а головне – з якими бажаннями та духовними потребами.

Детальніше...
Scroll to top