21 листопада 2020 року, Православна Церква вшановує Собор Архістратига Божого Михаїла та інших безплотних сил Небесних.День пам’яті воєначальника сил небесних особливо шанується в Житомирі, адже у цей день престольне свято відзначає Свято-Михайлівський кафедральний собор м. Житомира.
З нагоди свята у центральному храмі Укрїнської Православної Церкви на Житомирщині відбулись святкові богослужіння.

Урочисту Божественну літургію очолив єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Перед початком богослужіння очільника єпархії, з нагоди свята привітали вихованці недільної школи Свято-Михайлівського кафедрального собору.

Детальніше...

У четвер, 23 листопада, Православна Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує колесування святого великомученика Георгія Переможця.

Цього дня відбулось урочисте богослужіння у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира. З нагоди свята Божественну літургію очолив настоятель парафії, секретар Житомирсько-Овруцької єпархії протоієрей Павло Ядчишин.

Після читання Святого Євангелія, були виголошені додаткові прохання за мир в Україні, військовослужбовців, які захищають Україну від нападу ворогів та нашестя чужинців. Молилися за покалічених і поранених під час російсько-української війни, за всіх хворих, за лікарів та медичних працівників.

Детальніше...

21 листопада Церква Христова вшановує Собор Архістратига Божого Михаїла та інших небесних стл безплотних. У цей день своє престольне свято відзначає головний храм Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви, Свято-Михайлівський кафедральний собор м. Житомира.

Урочисті святкування з нагоди престольного свята храму розпочались напередодні. 20 листопада 2020 року, в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира було звершене всенічне бдіння, яке очолив єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Детальніше...

15 листопада 2020 року, в Неділю 23-тю після П'ятдесятниці у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершена Божественна літургія святого отця Іоана Золотоустого. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин.

Детальніше...

08 листопада 2020 року, Православна Церква вшановоє пам'ять великомученика Димитрія Солунського, мироточивого. В цей день у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира, настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні ієрея Максима Роговця звершив Божественну літургію святого Іоана Золотоустого.

Детальніше...
Дорогі брати і сестри!
7 листопада 2020 р. за уставом Православної Церкви у храмах звершуються поминальні богослужіння за всіх від віку спочилих Православних християн.
У Свято-Георгіївському храмі м. Житомира поминальні богослужіння відбудуться за таким розкладом:
6 листопада
17.00 - вечірнє богослужіння з читанням Акафіста за упокій померлих;
7 листопада
09.00 - Божественна літургія;
10.30 - панахида.
Протягом дня Ви можете подати записки на молитву. Для тих хто з певних причин не має можливості бути на богослужінні та подати записку, просимо писати імена за посиланням внизу.
Подати прохання:

25 жовтня 2020 року, в 20-ту Неділю після П'ятдесятниці, у храмі святого великомученика Георгія Побідоносця м. Житомира була звершена Божественна Літургія. Непередодні, у суботу, відбулось вечірнє богослужіння. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин.

На Божественній Літургії після прочитання уривку Святого Євангелія, протоієрей Павло Ядчишин звернувся до присутніх зі словами проповіді на тему прочитанного Євангельського читання про воскресіння сина Наїнської вдови. 

Детальніше...
Scroll to top