15

квітня,

понеділок

Преподобного Тита, чудотворця

16

квітня,

вівторок

Преподобного Микити, сповідника,

ігумена обителі Мидикійської

09.00 Акафіст покаянний

09.40 Літія за упокій

17

квітня,

середа

Преподобного Йосифа Багатохворобливого,

Києво-Печерського, в Дальніх печерах 

09.00 Акафіст  Страстям Христовим

09.40 Літія за упокій

18

квітня,

четвер

Мучеників Агафопода, диякона, Феодула, читця

09.00 Акафіст покаянний

09.40 Літія за упокій

19

квітня,

п’ятниця

Святителя Євтихія, архієпископа Константинопольського

09.00 Акафіст  Страстям Христовим

09.40 Літія за упокій

20

квітня,

субота

Лазарева субота. Воскрешення праведного Лазаря. Священномученика Іринея, єпископа Сирійського

09.00 Божественна Літургія

10.30 Літія за упокій

17.00 Велика вечірня. Освячення верби

21

квітня,

неділя

Неділя 6-та Великого посту, ваїй, цвітоносна,вербна.

Вхід Господній в Єрусалим

09.00 Сповідь

09.35  Часи

10.00 Божественна Літургія. Освячення верби

12.00 Літія за упокій

8

квітня,

понеділок

Віддання свята Благовіщення.

Собор архангела Гавриїла

9

квітня,

вівторок

Мучениці Матрони Солунської

09.00 Акафіст покаянний

09.40 Літія за упокій

10

квітня,

середа

Преподобномученика Євстратія Печерського,

в ближніх печерах

 09.00 Акафіст  Страстям Христовим

17.00 Утреня з читанням Великого канону преподобного Андрія Критського

11

квітня,

четвер

Мученика Марка, єпископа Арефусiйського

09.00 Акафіст покаянний

09.40 Літія за упокій

12

квітня,

п’ятниця

Преподобного Іоана Ліствичника

09.00 Акафіст  Страстям Христовим

09.40 Літія за упокій

17.00 Утреня з акафістом до Пресвятої Богородиці

13

квітня,

субота

Похвала Пресвятої Богородиці (субота акафістна).

Преподобного Іпатія цілителя, Печерського,

в Дальних печерах

09.00 Молебень до Богородиці

10.00 Літія за упокій

14.00 Таїство Соборування

17.00 Вечірня

14

квітня,

неділя

Неділя 5-та Великого посту.

Преподобної Марії Єгипетської

09.00 Сповідь

09.35  Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій

1

квітня,

понеділок

Мученика Хрисанфа і мучениці Дарії

2

квітня,

вівторок

Преподобних Іоана, Сергія, Патрикія та інших, в обителі святого Сави вбитих

09.00 Акафіст покаянний

09.40 Літія за упокій

3

квітня,

середа

Преподобного Якова, єпископа сповідника

 09.00 Акафіст  Страстям Христовим

09.40 Літія за упокій

4

квітня,

четвер

Священномученика Василія, пресвітера Анкирського

09.00 Акафіст покаянний

09.40 Літія за упокій

5

квітня,

п’ятниця

Преподобного Никона, ігумена Києво-Печерського

09.00 Акафіст  Страстям Христовим

09.40 Літія за упокій

6

квітня,

субота

Передсвято Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Преподобного Захарії, посника Печерського, в Дальніх печерах

09.00 Молебень за здоровя

09.40 Літія за упокій

16.00 Вечірня

7

квітня,

неділя

Неділя 4-та Великого посту.

БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ

09.00 Сповідь

09.35  Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій

25

березня,

понеділок

Преподобного Феофана, сповідника, Сигріанського

26

березня,

вівторок

Перенесення мощей святителя Никифора, патріарха Константинопольського

09.00 Акафіст покаянний

09.40 Літія за упокій

27

березня,

середа

Святителя Феогноста,

митрополита Київського і всієї Руси

28

березня,

четвер

Мученика Агапія

09.00 Акафіст покаянний

09.40 Літія за упокій

29

березня,

п’ятниця

Мучеників Савина і Папи

09.00 Акафіст  Страстям Христовим

09.40 Літія за упокій

30

березня,

субота

Поминальна субота.

Преподобного Олексія, чоловіка Божого

(Поминання померлих)

08.00 Сповідь

08.35 Часи

09.00 Божественна Літургія

10.30 Панахида

16.00 Вечірня

31

березня,

неділя

Неділя 3-тя Великого посту, Хрестопоклінна.  

Святителя Кирила, архієпископа Єрусалимського

09.00 Сповідь

09.35  Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій

18

березня,

понеділок

Мученика Конона Ісаврійського

19

березня,

вівторок

Мучеників 42 в Амморії: Константина, Аетія, Феофіла, Феодора, Мелісена, Каліста, Васоя та інших з ними.

09.00 Акафіст покаянний

09.40 Літія за упокій

20

березня,

середа

Священномучеників, що в Херсонесі єпископствували: Василія, Єфрема, Капітона, Євгенія, Єферія, Елпідія та Агафодора

09.00 Акафіст Страстям Христовим

09.40 Літія за упокій

21

березня,

четвер

Преподобного Феофілакта, сповідника, єпископа Нікомидійського

09.00 Акафіст покаянний

09.40 Літія за упокій

22

березня,

п’ятниця

40 мучеників, що в Севастійському озері мучилися

23

березня,

субота

Поминальна субота. Мученка Кодрата

(Поминання померлих)

08.00 Сповідь

08.35 Часи

09.00 Божественна Літургія

10.30 Панахида

24

березня,

неділя

Неділя 2-га Великого посту.

Святителя Григорія Палами, архієпископа Фесалонікійського.

Собор усіх преподобних отців Києво-Печерських

09.00 Сповідь

09.35  Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій

11

березня,

понеділок

Святителя Порфирія, архієпископа Газького

08.00  Утреня

16.00 Велике повечір'я з каноном преподобного Андрія Критського

12

березня,

вівторок

Преподобного Прокопія Декаполіта, сповідника. Преподобного Тита, пресвітера Києво-Печерського, в Ближніх печерах

08.00  Утреня

16.00 Велике повечір'я з каноном преподобного Андрія Критського

13

березня,

середа

Святителя Арсенія (Мацієвича), митрополита Ростовського

16.00 Велике повечір'я з каноном преподобного Андрія Критського

14

березня,

четвер

Преподобномучениці Євдокії

08.00  Утреня

16.00 Велике повечір'я з каноном преподобного Андрія Критського

15

березня,

п’ятниця

Святителя Іова (Борецько­го),

Митрополита Київського і всієї Руси

08.00  Молебний канон великомученику Феодору Тирону та благословення колива

16

березня,

субота

Мучеників Євтропія, Клеоника і Василіска

09.00 Молебень за здоров’я

10.00 Літія за упокій

17

березня,

неділя

Неділя 1-ша Великого посту.

Торжество православ'я. Преподобного Герасима

 

09.00 Сповідь

09.35  Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій

4

березня,

понеділок

Апостолів від 70-ти Архипа та Филимона

 і мучениці рівноапостольної Апфії

5

березня,

вівторок

Преподобного Агафона, чудотворця Києво-Печерського,  в Дальніх печерах . Благовірного князя Київського Ярослава Мудрого

09.00 Молебень за здоров’я

09.40 Літія за упокій

6

березня,

середа

Преподобного Тимофія, що в Символах

09.00 Молебень за здоров’я

09.40 Літія за упокій

7

березня,

четвер

Знайдення мощей мучеників, що в Євгенії

09.00 Молебень за здоров’я

09.40 Літія за упокій

8

березня,

п’ятниця

Священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського

09.00 Молебень за здоров’я

09.40 Літія за упокій

9

березня,

субота

Перше і друге знайдення голови Іоана Предтечі

09.00 Акафіст до святого Іоана  Предтечі

10.00 Літія за упокій

10

березня,

неділя

Неділя сиропусна, прощена.

Спомин Адамового вигнання з раю.

Святителя Тарасія Константинопольського 

09.00 Сповідь

09.35  Часи

10.00 Божественна Літургія.

11.30  Велика вечірня з чином прощення

calendar2018 354x500

Календар

Біблія

Біблія

Молитовник

Scroll to top