13

липня,  

понеділок

Собор славних і всехвальних 12-ох апостолів

 

 

14

липня,

вівторок

Безсрібників Косми та Даміана,

що в Римі постраждали

 

15

липня,

середа

Покладення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні. Святителя Фотія, митрополита Київського і всієї Руси

16

липня,

четвер

Преподобних  Анатолія, затворника, у Ближніх печерах , та іншого Анатолія, затворника,

у Дальніх печерах

17

липня,

п'ятниця

Святителя Андрія, архієпископа Критського

18

липня,

субота

Преподобного Афанасія Афонського.

Знайдення чесних мощей преподобного Сергія, ігумена Радонезького

 

17.00 Велика вечірня

19

липня,

неділя

 

6-та Неділя після П’ятдесятниці.

Преподобного Сисоя Великого. Знайдення мощей правадної діви Юліанії, княжни Ольшанської

09.35 Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій померлих

6

липня,  

понеділок

Вишгородської (Володимирської)

ікони Божої Матері

 

17.00 Велика вечірня

7

липня,

вівторок

Різдво чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана

08.35 Часи

09.00 Божественна Літургія

11.00 Літія за упокій померлих

8

липня,

середа

Преподобномучениці Февронії, діви. Благовірних князя Петра, в чернецтві Давида, і княгині Февронії,

в чернецтві Єфросинії, Муромських чудотворців

9

липня,

четвер

Преподобного Давида Солунського.

Тихвинської ікони Божої Матері

10

липня,

п'ятниця

Преподобного Самсона, странноприїмця

 

11

липня,

субота

Перенесення мощей мучеників, безсрібників

та чудотворців Кира та Іоана

17.00 Велика вечірня

12

липня,

неділя

 

5-та Неділя після П’ятдесятниці.

Славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла

09.35 Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій померлих

29

червня,  

понеділок

Святителя Тихона, єпископа Амафунтського

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

30

червня

вівторок

Мучеників Емануїла, Савела та Ісмаїла

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

1

липня,

середа

Преподобного Леонтія, канонарха Києво-Печерського, в Дальніх печерах

2

липня,

четвер

Апостола Юди, брата Господнього по плоті

3

липня, 

п'ятниця

Священномученика Мефодія, єпископа Патарського

 

4

липня,

субота

Мученика Юліана Тарсійського

17.00 Велика вечірня

5

липня,

неділя

 

4-та Неділя після П’ятдесятниці.

Священномученика Євсевія, єпископа Самосатського

09.35 Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій померлих

22

червня,  

понеділок

Святителя Кирила, архієпископа Олександрійського

 

23

червня

вівторок

Святителя Іоана, митрополита Тобольського. Преподобного Силуана, схимника Києво-Печерського, в Дальніх печерах

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

24

червня,

середа

Апостолів Варфоломія і Варнави

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

25

червня,

четвер

Преподобного Онуфрія Великого

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

26

червня, 

п'ятниця

Мучениці Акилини

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

27

червня,

субота

Пророка Єлисея

09.00 Акафіст до святого великомученика Георгія Побідоносця

09.40 Літія за упокій

17.00 Велика вечірня

28

червня,

неділя

 

3-тя Неділя після Пятдесятниці.

Святителя Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Руси

09.35 Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій померлих

15

червня,  

понеділок

Святителя Никифора, сповідника, патріарха Константинопольського

(Початок Петрового посту)

 

16

червня

вівторок

Мучеників Лукиліана, Клавдія, Іпатія,

Павла, Діонісія і Павли, діви

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

17

червня,

середа

Святителя Митрофана, патріарха Константинопольського

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

18

 червня,

четвер

Перенесення мощей блаженного Ігоря, великого князя Чернігівського і Київського

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

19

червня, 

п'ятниця

Преподобного Віссариона, чудотворця Єгипетського

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

20

червня,

субота

Мученика Феодота Анкирського

09.00 Акафіст до святого великомученика Георгія Побідоносця

09.40 Літія за упокій

17.00 Велика вечірня

21

червня,

неділя

 

2-га Неділя після Пятдесятниці. Всіх святих землі української 

09.35 Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій померлих

08

червня,  

понеділок

День Святого Духа

09.00 Акафіст Святому і Животворчому Духу

09

червня

вівторок

Священномученика Ферапонта, єпископа Сардійського

 

10

червня,

середа

Преподобного Микити, сповідника єпископа Халкидонського

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

11

червня,

четвер

Святителя Луки, архиєпископа Сімферопольського, сповідника

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

12

червня, 

п'ятниця

Преподобного Ісаакія, сповідника ігумена обителі Далматської

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

13

червня,

субота

Віддання свята П’ятдесятниці.  Апостолів від 70-ох Єрма.

09.00 Акафіст Святому і Животворчому Духу

09.40 Літія за упокій

17.00 Велика вечірня

14

червня,

неділя

 

1-ша Неділя після Пятдесятниці. Всіх святих 

09.35 Часи

10.00 Божественна Літургія

12.00 Літія за упокій померлих

01

червня,  

понеділок

Священномученика Патрикія, єпископа Пруського

02

червня

вівторок

Знайдення мощей святителя Олексія, 

митрополита Київського і всієї Руси, чудотворця

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

03

червня,

середа

Вишгородської (Володимирської) ікони Божої Матері.

Рівноапостольних царя Константина і матері його цариці Єлени

 09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

04

червня,

четвер

Треттє знайдення глави Предтечі іХрестителя Господнього Іоана

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

05

червня,   

п'ятниця

Відданння свята Вознесіння Господнього.

Преподобного Михайла, сповідника, єпископа Синадського

09.00 Молебень за здоров'я

09.40 Літія за упокій

17.00 Акафіст за упокій померлих

06

червня,

субота

Троїцька поминальна субота. Преподобного Симеона, стовпника

(поминання померлих)

08.35 Часи

09.00 Божественна літургія

10.30 Панахида

17.00 Велика вечірня

07

червня,

неділя

 

Неділя 8-ма після ПасхиДень святої Трійці, Пятдесятниця 

09.35 Часи

10.00 Божественна Літургія

17.00 Вечірня

Scroll to top