7 квітня православні християни відзначають одне з великих дванадесятих свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці. Саме з цієї знаменної для всіх людей події розпочинається нова світла сторінка в житті людства. Про це сповіщає Діві Марії Архангел Гавриїл, який привітав Її: «Радуйся, Благодатна, Господь з Тобою!».

Святкування Благовіщення Пресвятої Богородиці розпочалось напередодні з Великої вечірньої, на якій було звершено Літію і освячення хлібів, пшениці, вина та єлею.

7 квітня, в 4-ту Неділю Великого посту та свято Благовіщення Пресвятої Богородиці Божественну Літургію у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира звершив, секретар Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин.

Під час богослужіння на потрійній єктенії настоятель храму разом з парафіянами молилися за мир в Україні, військовослужбовців, полонених та напоумлення ворогів. Також була прочитана молитва за Україну в час виборів Глави держави.

Після закінчення Божественної Літургії протоієрей Павло Ядчишин звернувся до вірних зі словами привітань з нагоди свята та наголосив на темі Євангельського читання про важливість посту та молитви в боротьбі з нечистою силою. Також на прикладі Пресвятої Богородиці, яка зі смиренням прийняла радісну і відповідальну вістку, настоятель храму закликав усіх присутніх навчитися бути смиренними, бо Бог гордим противиться, а смиренним дає благодать.

 

Scroll to top