17 березня 2024 року, у Неділю Сиропусну, спомин Адамового вигнання, прощену неділю, у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була зершена Божественна літургія.

Перед початком посту Церква нагадує нам про вигнання Адама і Єви з раю за гріхопадіння. Втрата ними безневинного блаженного стану гідна сліз і покаяння. Горе, в яке скинуло людство пристрасть себелюбства і гордості є нагадуванням того, наскільки є важливими в справі благочестя і спасіння піст та інші справи самопожертви, і якими є небезпечні плотські гріховні задоволення.

Очолив літургію настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика Житомирсько-Овруцької єпархії ієрея Максима Роговця. 

На літургії в недільний день Сиропусної седмиці словами Євангелія Церква благовіствує нам про те, що потрібно нам для отримання від Бога прощення гріхів під час посту, і як потрібно постити. Вона повчає нас, що для отримання від Бога прощення наших гріхів нам самим потрібно спочатку пробачити ближніх, які згрішили проти нас. Господь говорить в Євангелії: «бо якщо ви прощатимете людям провини їхні, то простить і вам Отець ваш Небесний» (Мф. 6, 14).

Scroll to top