Російська імперія зла щодня продовжує знищувати українців. Кожен новий обстріл, вибух, завдання ран і вбивство – примножують провину кремлівської осатанілої  тиранії, а у наших серцях відгукуються болем і гнівом.
Однак серед усіх цих трагічних повідомлень, які щодня краять наші серця, звістка про російське звірство проти мирних одеситів, про загибель від удару російської зброї пʼятьох дітей, їхніх рідних і близьких – не зворушить у особливий спосіб лише камʼяне серце.

4-місячний Тимофій, 7-місячна Ліза, 3-річний Марк, 8-річна Злата та Сергійчик, якому в липні мало виповнитися 10 років. Ці імена додано до числа понад півтисячі українських дітей, чиє життя вже обірвала зла воля російських загарбників.
Їхня кров – на руках усіх тих, хто віддає російському війську накази і виконує їх, на руках тих, хто далі служить тиранії та виправдовує її. В тому числі на руках очільника Моспатріархату Гундяєва і його поплічників, які плекають ідеологію «русского міра» і вважають цю диявольську війну – «священною».
Як язичники минулого в жертву ідолу імперії ви приносите українських дітей, проливаєте їхню кров. За цей страшний гріх перед Богом та людьми нехай усі біблійні кари, визначені дияволу і слугам його, впадуть на вас!
А всім невинним, хто загинув від рук цих слуг сатани – вічна памʼять і Царство Небесне! Нехай Господь упокоїть їхні душі зі святими, а рідним і близьким дасть силу перенести біль трагічної втрати. Наші молитви та співчуття – з вами.

Блаженнійший Митрополит Київський
і всієї України Епіфаній

Scroll to top