У середу, 15 листопада 2023 року, свята Православна Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує і прославляє преподобного Паїсія Величковського.

У цей день правлячий архієрей Житомирсько-Овруцької єпархії – преосвященний єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відзначив день свого Небесного покровителя.

З цієї нагоди у головному храмі м. Житомира – Свято-Михайлівському кафедральному соборі було звершено Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив єпископ Паїсій у співслужінні єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла та єпископа Чернігівського і Ніжинського Антонія.

За богослужінням владиці співслужили настоятель собору протоієрей Богдан Бойко, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин, численні священники з Житомира і Житомирської області.

Під час літургії очільник єпархії єпископ Паїсій рукоположив у сан диякона іподиякона Івана Голобокова.

По завершенні літургії було відслужено молебень перед іконою преподобного Паїсія Величковського.

Після богослужіння очільника Житомирсько-Овруцької єпархії привітали з днем тезоіменинства єпископ Павло та єпископ Антоній, подякувавши за євхаристійне єднання в моливі та побажавши владиці молитовного заступництва небесного покровителя.

Потім до владики Паїсія зі словами привітань від імені духовенства та вірян звернувся настоятель протоієрей Богдан Бойко.

Також владику привітали  священники м. Житомира і Житомирської області, які брали участь у богослужінні.

На завершення єпископ Паїсій подякував всім за вітання, після чого було проспівано уставне многоліття та зроблене спільне фото.

ДЖЕРЕЛО

Scroll to top