27 липня 2018 року, напередодні дня пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира та свята Хрещення Київської Руси-України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Його Святості співслужили собор єпископів Української Православної Церкви Київського Патріархату, які прибули до столиці для святкування 1030-ліття Хрещення Руси-України, серед яких і керуючий Житомирською єпархією, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, представники Чорногорської Православної Церкви, численне духовенство міста Києва та інших єпархій з України та закордону. Участь у богослужінні, також взяв секретар Житомирської єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира, протоієрей Павло Ядчишин.

За вечірнім богослужінням у храмі була звершена Літія, яку очолив Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній. Благословенні хліб, пшениця, вино та єлей, над якими владика звершив молитву, були розданні вірним на Ранній.

Після Полієлею, під час читання канону свята, Предстоятель помазував вірян освяченим єлеєм.

https://www.facebook.com/pg/saint.zt.ua/photos/?tab=album&album_id=678869619116694


 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to top