26 травня 2024 року, в Неділю четверту після свята Пасхи, у Свято-Георгіїхвському храмі м. Житомира була звершена Божественна літургія святого Іоана Золотоустого. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика Житомирсько-Овруцької єпархії ієрея Максима Роговця.

Під час богослужіння спільно помолилися за перемогу України над окупантами та справедливий мир.

Після причастя вірних та відпусту літургії до присутніх зі словом проповіді звернувся настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин. 

Подія оздоровлення розслабленого ще раз навчає нас, що тільки з Божою допомогою ми зможемо впевнено і успішно вирішувати навіть найважчі життєві справи. У цьому нас переконують слова псалмоспівця: «Не надійтеся на князів, на синів людських, бо в них немає спасіння, бо вийде дух людини і повернеться в землю свою і в той день загинуть всі помисли її. Щасливий той, кому Бог Якова подає допомогу, в кого надія на Господа, Бога свого» (Пс. 145, 3-6). А людина, яка уповає на Бога, ніколи не посоромиться, тому що єдиний Бог – вічний, правдивий, не помиляється, Він завжди вірний у своїх словах: «Надійтеся завжди на Господа, бо Господь Бог є твердиня вічна» (Іс. 26, 4).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Scroll to top