17 травня 2026 року, у Неділю шосту після Пасхи, у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершена Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого. Богослужіння очолив клірик Житомирсько-Овруцької єпархії ієрей Максим Роговець.Після читання Святого Євангелія отець Максим звернувся до вірян зі словом проповіді.
Під час потрійної єктенії у храмі підносилися особливі молитви за мир в Україні, за українське військо, поранених і хворих. Також, з благословення Предстоятеля Православної Церкви України, були виголошені додаткові прохання та молитва за всіх полонених.

Нинішнім святом завершується сорокаденне вшанування Пасхи Господньої. Як Христос протягом сорока днів після Воскресіння являвся Своїм учням, так і ми протягом сорока днів прославляли Його перемогу над смертю. Про подію Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа на небо нам свідчить Писання. Апостол і євангелист Лука у Євангелії та у книзі Діянь дає нам опис того, як Спаситель подав останні настанови учням Своїм, а потім «вознісся перед їхніми очима, і хмара взяла його з очей їхніх» (Діян. 1: 9).
