7 червня 2026 року, у першу Неділю після П’ятидесятниці, коли Православна Церква вшановує пам’ять усіх святих, у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершена Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого.
Богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика Житомирсько-Овруцької єпархії ієрея Максима Роговця.
Після читання Святого Євангелія протоієрей Павло звернувся до присутніх зі словом проповіді, у якій наголосив на трьох важливих умовах досягнення святості: визнанні Христа перед людьми, любові до Бога понад усе та готовності нести свій життєвий хрест, наслідуючи Спасителя.
Під час потрійної єктенії підносилися особливі молитви за мир в Україні, українських воїнів, хворих і поранених, лікарів та медичних працівників, , волонтерів, біженців, капеланів і всіх, хто проходить важкі випробування війною.
 
Під час Літургії вірні мали можливість приступити до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.
Після завершення богослужіння ієрей Максим Роговець разом із парафіянами храму привітали настоятеля з нагоди Дня народження, побажавши йому міцного здоров’я, Божої допомоги та щедрих благословень у пастирському служінні.
У відповідь отець Павло щиро подякував за привітання, спільну молитву та добрі побажання, а також привітав усіх присутніх зі святом Неділі всіх святих, закликавши наслідувати їхню віру, відданість Богові та любов до ближніх.
Scroll to top