31 травня 2026 року, у Неділю 8-му після Пасхи, коли Православна Церква відзначає велике свято Дня Святої Тройці — П’ятдесятницю, у Свято-Георгіївському храмі міста Житомира була звершена Божественна літургія святителя Іоана Золотоустого.
Святкове богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика Житомирсько-Овруцької єпархії ієрея Максима Роговця.
Під час богослужіння підносилися особливі молитви за мир в Україні, українських воїнів, поранених і хворих захисників, лікарів та медичних працівників, полонених, волонтерів, біженців, військових капеланів і всіх, хто переживає випробування війною.
Після Причастя вірних настоятель храму звершив чин освячення зілля та окропив присутніх освяченою водою.
 
По завершенні Божественної літургії отець Павло привітав парафіян і гостей храму зі святом Святої Трійці та звернувся до вірних зі словом проповіді, у якому наголосив на значенні зішестя Святого Духа для життя Церкви та кожного християнина.
Також священник висловив щиру подяку всім, хто під час Троїцької поминальної суботи долучився до підтримки поранених і хворих захисників України.
Нехай благодать Святого Духа укріпляє кожного з нас у вірі, любові та служінні ближнім, а Господь дарує Україні мир, перемогу та благословенне майбутнє.
 
Scroll to top