10 листопада Православна Церква за своїм богослужінням згадує колесування великомученика Георгія Побідоносця. В цей день громада Свято-Георгіївського храму м. Житомира вшановує свого Небесного покровителя.

З нагоди вшанування святого Георгія Побідоносця, напередодні 9 листопада ввечері була звершена Велика вечірня, а в сам день пам'яті Божественна літургія. Божественну літургію очолив настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика Житомирсько-Овруцької єпархії протоієрея Івана Сопронюка.

Під час богослужіння підносились особливі додаткові прохання за мир в Україні, за українських воїнів - захисників, покалічених і поранених, полонених та за весь український народ.

Перед причастям вірних до присутніх зі словом проповіді звернувся священник Іван Сопронюк, який розповів про життя святого Георгія, його допомогу воїнав і про важливість молитви до цього святого в час коли Україна потерпає від дій окупантів.

Після завершення богослужіння зі словами подяки та привітання звернувся настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин, який побажав кожному не залишати молитов до Господа Бога, Пресвятої Богородиці, святого великомученика Георгія Побідоносця та всіх святих заради спільної перемоги і справедливого миру.

Scroll to top