6 травня Православна Церква вшановує пам'ять святого великомученика Георгія Побідоносця. Релігійна громада Свято-Георгіївського храму міста Житомира в цей день святкує храмове свято. З нагоди свята у храмі напередодні була звершена велика вечірня з літією, а в сам день свята святкова Божественна літургія. Очолив літургію настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні запрошених священослужителів Житомирсько-Овруцької єпархії.

Під час богослужінння підносилися особливі додаткові прохання за мир в Україні, українських воїнів-захисників, покалічених і поранених, хворих, полонених, волонтерів, переселенців, капеланів та за весь український народ.

Перед причастям вірних зі словом проповіді до присутніх звернувся протоієрей Богдан Лядобрук, який розповів про важливість молитви до святого великомученика Георгія та його особливу опіку над воїнами, які стоять в боротьбі за правду.

По завершені Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму з читання святого Євангелія та окропленням святою водою, який закінчився молитвою до святого великомученика Георгія Побідоносця.

З нагоди свята настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин подякував священникам і вірним за спільну молитву в час великих випробувань для українського народу. Також священник наголосив на важливість повсякденної молитви вдома і у храмах за воїнів-захисників України, яка з кожним днем наближає до перемоги над злом і миру.

Закінчилося святкове богослужіння співом Многоліття.

Scroll to top