25 грудня 2022 року, у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершена Божественна літургія за чином Різдва Христового. Напередодні, у суботу ввечері було відслужено Велике повечір'я з літією. Очолив богослужіння секретар Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика єпархії ієрея Максима Роговця.

Після прочитання Євангелія, на потрійній єктенії були виголошені додаткові прохання за перемогу над ворогами, мир в Україні, український воїнів-захисників, покалічених і поранених, за тих хто перебуває в полоні. Також настоятель храму возніс молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Перед причастям вірних, настоятель храму прочитав "Різдвяне послання" керуючого Житомирсько-Овруцькою єпархією єпископа Паїсія до духовенства та вірних Житомирщини. 

Під час святкового богослужіння багато парафіян з нагоди свята приступили до Таїнств Сповіді і Причастя.

Після богослужіння протоієрей Павло Ядчишин привітав присутніх з історичною подією, адже вперше громада Свято-Георгіївського храму 25 грудня за Новоюліанським календарем відзначила свято Різдва Христового відповідно до рішення Священного Синоду Православної Церкви України. Настоятель храму привітав усіх зі святом та наголосив, що святкування в цей день є особливе, бо окрім молитви в храмах, українці в храмах і у своїх домівках продовжують прославляти народження Спасителя співом колядок.

Після привітання, священники та парафіяни прославили Різдво Христове співом колядок.

Scroll to top