19 грудня 2022 року, священники Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України привітали зі святом святителя Миколая хворих дітей, які перебувають в лікарні.

З благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, секретар Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин та керівник єпархіального відділу по співпраці з медичними установами, настоятель Свято-Пантелеймонівського храму м. Житомира протоієрей Василь Сорохтей, відвідали хворих дітей, які перебувають на лікуванні в лікарні та привітали їх зі святом Миколая.

Завдяки парафіянам храмів та добрим людям, було зібрано більше 120-ти подарункових наборів, які священники передали діткам разом з іконками святителя Миколая.

Відвідючи хворих дітей, священники мали можливість коротко нагадати дітям та їхнім рідним про життя святителя Миколая, його добрі вчинки для потребуючих і знедолених людей, а також про допомогу всім хто в молитвах звертався і звертається до святого Миколая.

Під час перебування в лікарні, священники благословляли дітей на швидке виздоровлення, по можливості спілкувалися з їхніми рідними та бажали чим швидше повернутися здоровими до своїх домівок.

Від щирого серця дякуємо усім хто з року в рік долучається до таких добрих справ тим самим не просто святкують пам'ять святителя Миколая, але і по можливості наслідують його життя, добрі вчинки.

\

Scroll to top