23 листопада Православна Церква молитовно згадує колесування великомученика Георгія Побідоносця. В цей день у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершена Божественна літургія. Очолив богослужіння секретар Управління Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні військового священника (капелана) протоієрея Івана Сопронюка. 

Після прочитання Євангелія, на потрійній єктенії були виголошені особливі прохання за визволення України від нападу ворогів і нашестя чужинців, молилися за воїнів - захисників, покалічених і поранених, хворих та всіх хто перебуває в полоні.

Під час заупокійної єктенії пом'янули всіх хто загинув під час революції Гідності, невинно вбитих в російко-українській війні, воїнів, що життя своє поклали за волю і Незалежність України. Також помолилися за всіх в Україні голодом заморених.

Після причастя духовенства до присутніх зі словом проповіді звернувся протоієрей Іван Сопронюк.

По завершенні Божественної літургії, перед іконою великомученика Георгія Побідоносця був звершений молебень святому.

Після відпусту літургії, настоятель храму подякував присутнім за спільну молитву та наголосив на важливості такої молитви в час великих випробувань для України, українського народу та українського війська, адже святий великомученик Георгій вважається покровителем усіх військових, які стоять на стороні правди. 

 

 

Scroll to top