08 листопада 2022 року, громада храму великомученика Димитрія Солунського в м. Андрушівка, Андрушівського благочиння, Бердичівського району, Житомирської області відзначила своє престольне свято. З нагоди свята була відслужена святкова Божественна літургія святого Іоана Золотоустого. Очолив богослужіння секретар Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні благочинного Андрушівського благочиння, настоятеля храму протоієрея Миколи Цапа та запрошеного духовенства.

Після прочитання Святого Євангелія на потрійній єктенії були виголошені додаткові прохання за перемогу України над окупантами, за мир, українських військових, покалічених і поранених, хворих, полоненних. Також була прочитана особлива молитва до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Після запричасного стиха настоятель Свято-Юріївської парафії м. Житомира протоієрей Олександр Стахурський виголосив проповідь з нагоди свята великомученика Димитрія Солунського.

Після причастя вірних відбувся хресний хід з читанням Святого Євангелія та окроплення освяченою водою навколо храму. По завершені хресного ходу у храмі відбувся молебень до святого великомученика Димитрія. Закінчився молебень співом величання святому Димитрію.

Протоієрей Павло Ядчишин виголосивши відпуст свята привітав настоятеля та громаду з храмовим святом, а всіх присутніх з Днем пам'яті великомученика Димитрія Солунського. Настоятель храму протоієрей Микола Цап привітав присутніх зі святом та подякував за спільну молитву.

Закінчилося богослужіння співом Многоліття та помазанням вірних освяченим єлеєм.

Scroll to top