20 грудня 2020 року, у Неділю 28-му після П'ятдесятниці, в день  пам'яті преподобного Іоана посника, Києво-Печерського, секретар Управління Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні клірика Житомирсько-Овруцької єпархії ієрея Максима Роговця звершили Божественну літургію святого отця Іоана Золотоустого. 

Після прочитання Євангелія про зцілення 10-х прокажених протоієрей Павло Ядчишин звернувся до вірних зі словом проповіді на тему Євангельського читання.

Під час богослужіння лунали додаткові прохання і молитва за мир в Україні, за військовослужбовців, які охороняють Державу від нападу ворогів та нашестя чужинців, за хворих, за всіх хто піклується хворими, за покалічених і поранених під час російсько-української війни, за полонених.

Після причастя духовенства, настоятель храму провів чин загальної сповіді, а по завершені чину вірні приступили до Святого Причастя Тілв і Крові Господніх.

По завершені Божественної літургії настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин привітав присутніх з недільним днем та зі святом святителя Миколая, яке святкували напередодні. Також настоятель подякував парафіянам та всім добрим людям за те, що долучилися до привітань онкохворих діток склавши пожертви у вигляді коштів, подарунків та інших солодощів. За спільними зусилями з іншими парафіями, через керівника відділу по співпраці з медичними уставновами, настоятеля храму святого великомученика  і цілителя Пантелеймона м. Житомира, протоієрей Василя Сорохтея, в день святителя Миколая, подарунки потрапили до більше 60-ти важко хворих діток.

Також від імені мецената та благодійника Георгія Кварацхеліа, настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин передав усім присутнім на богослужінні солодкі подарунки. 

 

 

 

Scroll to top