25 жовтня 2020 року, в 20-ту Неділю після П'ятдесятниці, у храмі святого великомученика Георгія Побідоносця м. Житомира була звершена Божественна Літургія. Непередодні, у суботу, відбулось вечірнє богослужіння. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин.

На Божественній Літургії після прочитання уривку Святого Євангелія, протоієрей Павло Ядчишин звернувся до присутніх зі словами проповіді на тему прочитанного Євангельського читання про воскресіння сина Наїнської вдови. 

Під час богослужіння вже традиційно були піднесенні додаткові прохання за мир в Україні, за всіх військових, які захищають Україну від нападу ворогів та нашестя чужинців, за покалічених і поранених, за полоненних, за хворих, лікаірів та медичних працівників. 

В кінці богослужіння настоятель храму виголосив відпуст з поминанням святих отців 7-го Вселенського собору пам'ять яких в цей день вшановує Православна Церква та подякував всім присутнім за спільну молитву. Причасників привітав з прийняттям Святого Причастя.

Scroll to top