Дорогі брати і сестри! 

У місті Житомирі (майдан Польовий, 3) побудований Свято-Володомирський кафедральний собор Православної Церкви України. 6 квітня 2020 року, Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив хрести на куполи храму. Хоч храм зовнішньо вже збудовано, проте залишається ще дуже багато внутрішніх робіт та облаштування території храму. 

З давніх - давен побожні християни жертвували на будівництво храмів кожен по мірі своєї можливості, а тому з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, з метою збору пожертв для завершення будівництва кафедрального собору м. Житомира були виготовлені спеціальні «цеглинки» – Благословенні Грамоти жертводавцям.

Грамоти - «цеглинки»  номіналом 100, 200, 500, 1000 та 5000 грн., будуть розповсюджуватися в усіх храмах м. Житомира та області в Житомирсько-Овруцькій єпархії Української Православної Церкви(ПЦУ). Особливістю «цеглинок» є спеціальна відривна частина, яка із внесеними даними про особу жертводавця передається на молитву. Також імена жертводавців будуть заноситися у спеціальну книгу жертводавців соборного храму.

Планується, що імена жертводавців будуть внесені у спеціальний розділ на офіційному сайті собору, що дозволить зробити прозорою інформацію про збір коштів на будівництво.

Варто звернути увагу на ще одну особливість «цеглинок». Їх можна придбати не лише для себе і своєї родини, але й для своїх рідних, або якогось закладу чи організації, зробивши їм такий чудовий подарунок, який буде пам’ятним на роки!

«Цеглинка» буде нагадувати про власне відношення кожного жертводавця до великої справи побудови храму.

Грамоти- «цеглинки» від сьогодні можна придбати у свічній лавці Свято-Георгіївського храму м. Житомира.

Наша адреса:

м. Житомир, вул. Івана Сірка, 54

Свято-Георгіївський храм  

 

 

Scroll to top