31 травня 2020 року, в сьому неділю після свята Пасхи в Свято-Георгіївському храмі м. Житомира була звершена Божественна літургія святителя Іоана Золотоустого. Очолив богослужіння настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні кліриків Житомирсько-Овруцької єпархії ієрея Максима Роговця та протодиякона Аліма Мельника.

Під час богослужіння були піднесені особливі додаткові прохання за мир в Україні, військових, що захищають країну від нападу ворогів та нашестя чужинців, за тих хто перебуває у полоні, за покалічених і поранених у російсько-українській війні, за тих хто хворіє, а також за лікарів і медичних працівників, що піклуються про хворих вдома чи в лікарнях. Після причастя духовенства ієрей Максим Роговець провів загальну сповідь і благословив вірних приступити до причастя святих Христових Таїн.

Після заверщення Божественної літургії до вірних зі словом проповіді звернувся настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин який розповів про I Вселенський Собор оскільки в цю неділю звершується пам'ять отців, що брали участь на цьому соборі.

 

 

Scroll to top