Сьогодні, 4 травня 2020 року, свій ювілей святкує ктитор Свято-Георгіївського храму м. Житомира Георгій Індікоєвич Кварацхеліа. Саме йому належить ініціатива будівництва єдиного в Україні Православного храму в грузинській архітектурі.

Настоятель та громада Свято-Георгіївського храму щиро вітає будівничого храму та благодійника Георгія Кварацхеліа з ювілеєм.

 Вельмишановний Георгіє Індікоєвичу!

Від всієї душі прийміть щирі й теплі поздоровлення з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої сили, наснаги і натхнення. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає вогонь Вашого серця, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Нехай у Вашій домівці завжди панує добробут і злагода, хай назавжди в ній оселяться довголіття, успіх і радість, хай збуваються всі Ваші мрії та надії на краще майбутнє.

Нехай у всіх справах Вас супроводжують розуміння і підтримка однодумців, друзів та колег, а кожний задум буде сповнений задоволенням і  перемогою.

Нехай береже вас Господь і дарує життєву мудрість, енергію, натхненням та радість сьогодення.

Нехай Бог благословляє вас та вашу родину миром, міцним здоров’ям, благополуччям та радістю серця на многая і благая літа!

З повагою, настоятель та громада Свято-Георгіївського храму.

Scroll to top