7 січня Православна Церква святкує велике дванадесяте свято Різдво Христове. З нагоди свята в Свято-Георгіївському храмі міста Житомира відбулися святкові богослужіння.

Напередодні свята, 6 січня 2020 року, настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні ієрея Максима Роговця звершив Всенічне бдіння яке за уставом складається з Великого повечір'я, літії та ранньої. 

Під час богослужіння протоієрей Павло здійснив помазання вірних освяченим  єлеєм. Також на завершення ранньої до храму прибули діти з Національної скаутської організації України - Пласт, які принесли до храму Вифлеємський вогонь миру.

Наступного дня у свято Різда Христового в Свято-Георгіївському храмі відбулася святкова Божественна Літургія яку очолив настоятель храму протоієрей Павло у співслужінні ієрея Максима Роговця. Під час богослужіння протоієрей Павло прочитав Євангельське читання свята. Під час потрійної єктенії були вознесенні додаткові прохання за мир в Україні, українських військових, покалічених і поранених, за тих хто у полоні перебуває. Після запричасного стиха церковний хор заспівав колядки. 

Після колядок настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин зачитав Різдвяне послання Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

В цей святковий день парафіяни храму приступили до Таїнст Сповіді і Причастя.

Закінчилось богослужіння співом колядок. 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

Scroll to top