14 жовтня 2019 року у Свято-Георгіївському храмі міста Житомира відбулася святкова Божественна Літургія з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці. Очолив Літургію настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні ієрея Максима Роговця.

Після прочитання Євангельського зачала під час потрійної єктенії були виголошені особливі додаткові прохання за мир в Україні, українських військових, захист від нападу ворогів та нашестя чужинців, визволення поневолених. Після єктенії настоятель храму прочитав молитву за єднання Церков.

В цей день вірні приступили до Таїнств Сповіді і Причастя.

Після завершення Божественної Літургії настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин привітав присутніх з великим святом Покрови Пресвятої Богородиці та державними святами Днем захисника України, Днем українського козацтва та Днем створення УПА. Священник наголосив, що захисники України це не тільки воїни, які стоять на кордоні нашої держави, але це і ті хто свідомо розуміє небезпеку і готовий боронити свою землю, своє місто чи село від ворогів.

На завершення вірні приступили до помазання святим єлеєм, який був освячений напередодні свята під час вечірнього богослужіння.   

Scroll to top