20 вересня 2019 року Свята Православна Церква вшановує пам’ять преподобномученика Макарія Канівського, архімандрита Переяславського і Овруцького чудотворця. У цей день єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій черговий раз відвідав своє друге кафедральне місто – Овруч. Очільник єпархії прибув до древнього міста для участі у святкуванні храмового свята місцевої громади.

Біля приміщення тимчасового храму преподобномученика Макарія Овруцького чудотворця, під відкритим небом, архіпастир звершив Божественну літургію у співслужінні благочинного Овруцького району та настоятеля громади ієрея Олександра Дячука, секретаря єпархії протоієрея Павла Ядчишина, благочинного Коростенського району протоієрея Леоніда Мельниковича, клірика Хмельницької єпархії протоієрея Михайла Ільницького, протоієрея Ярослава Омеляна та кліриків соборного духовенства Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира.

Святкове богослужіння продовжилося хресним ходом від тимчасового приміщення храму Преподобномученика Макарія Овруцького до місця, де буде будується перший храм Української Православної Церкви (Православної Церкви України) в м. Овручі.

На території майбутнього храму владика Паїсій звершив чин закладеня капсули під будівництво нового храму на честь Преподобномученика Макарія Овруцького.

Після богослужіннь, за плідну і щиру розпочату справу отцю-настоятеля, з благословення Блаженнійшого Епіфанія, Миторолита Київського і всієї України, очільник єпархії вручив грамоту за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та за жертовність і любов до України та нагородив медаллю святого Архістратига Михаїла.

Scroll to top