2 серпня Україна відзначає День пам'яті всіх загиблих воїнів-десантників. У зв'язку з військовими діями на сході нашої держави у цей день віддають шану загиблим бойовим побратимам, всім, хто проходив службу в лавах Десантно-штурмових військах, захищаючи Україну та її народ.

У Житомирі, з нагоди цієї дати, відбулись заходи з вшанування пам’яті героїв. На Смолянському військовому кладивищі відбувся мітинг-реквієм за участю місцевої влади військових та представників громадськості.

Преосвященнійший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у супроводі секретаря Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятеля Свято-Георгіївського храму протоієрея Павла Ядчишина, настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору протоієрея Богдана Бойка, соборного духовенства та представників Ради Християнських Церков м.Житомира і Житомирської області відправили заупокійну літію за загиблими. У своїй проповіді єпископ Паїсій зазначив, що кожна жертва не даремна і ми маємо з великим трепетом і шаною згадувати кожного, кому завдячуємо за мирне небо.

На завершення усі присутні поклали квіти до могил загиблих воїнів.

 

 

 

 

 

 

Scroll to top