12 липня 2019 року, у день пам'яті святих і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, секретар Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин, взяв участь у святковій Божественній Літургії з нагоди храмового свята парафії святих первоверховних апостолів Петра і Павла с. Пушкарі, Бучацького району, Тернопільської області.  

За богослужінням у цей день возносили молитви: настоятель храму, благочинний Бучацького району протоієрей Андрій Шкварок, протоієрей Михайло Суканець, протоієрей Степан Шкварок, протоієрей Василь Марчишак, протоієрей Богдан Дзюбанчин, протоієрей Роман Марчишак.

Євангелія свята прочитав протоієрей Павло Ядчишин, а проповідь виголосив протоієрей Роман Марчишак, який нагадав коротке життя святих та пояснив значення  апостолів Петра і Павла в житті релігійної громади с. Пушкарі.

У кінці Божественної Літургії зі словами привітань до всіх присутніх звернувся протоієрей Василь Марчишак та настоятель храму протоієрей Андрій Шкварок. Також отець Андрій подякував жертводавцям, які у важкі дні для нашої держави знаходять можливість допомагати громадам у збереженні святинь.  

Закінчилось святкове богослужіння чином малого освячення води та хресним ходом навколо храму.

 

 

 

Scroll to top