Cвяткове пасхальне богослужіння відбулося у Свято-Георгіївському храмі міста Житомира. Очолив богослужіння секретар Житомирсько-Овруцької єпархії та настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин у співслужінні священнослужителя Житомирсько-Овруцької єпархії ієрея Максима Роговця. 

Після звершення полуношниці та покладення на престіл плащаниці і під спів стихири Пасхи "Воскресіння Христове бачивши..." розпочалася Пасхальна рання. В кінці Пасхальної раньої протоієрей Павло Ядчишин виголосив Огласительне слово святого Іоана Золотоустого. На Божественній Літургії читалося Святе Євангелія на різних мовах: українською, грузинською, церковнослов'янською, грецькою та англійською. В Пасхальну ніч, як і кожного богослужіння возносились особливі прохання за мир в Україні, воїнів, які захищають Україну від нападу ворогів та нашестя чужинців, за покалічених під час війни та полоненних. 
Сотні людей прийшли до храму та зібралися на території біля святині, аби помолитися і посвятити свої великодні кошики.
На другий день свята, у світлий понеділок у храмі відбулася святкова Божественна Літургія та святкова хода навколо храму з читанням Євангелій про Воскресіння Христове.

 

 

Scroll to top