21 квітня 2019 року, в неділю 6-ту Великого посту, ваїй, цвітоносну, Вербну неділю, день свята Входу Господнього в Єрусалим, секретар Житомирсько-Овруцької єпархії протоієрей Павло Ядчишин звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в Свято-Георгіївському храмі м. Житомира.

Настоятелю храму співслужив клірик Житомирсько-Овруцької єпархії  ієрей Максим Роговець.

Під час потрійної єктенії були проголошені додаткові прохання за мир в Україні, за всіх військовослужбовців, які захищають Україну від нападу ворогів та нашестя чужинців, за полонених, за ворогів та за проведення чесних виборів Глави держави.

Під час богослужіння протоієрей Павло Ядчишин зачитав молитву за справедливі вибори Глави Української держави, за мир та єдність в України.

Після замвонної молитви настоятель храму звернувся до вірних зі словами проповіді та привітав усіх присутніх з великим святом. Також настоятель наголосив про те, що сьогодні в Україні відбувається друг тур виборів Президента України, тому кожен має обов’язок іти на виборчі дільниці та проголосувати за одного із кандидатів у Президенти.  

В кінці Божественної Літургії на подвір’ї храму були прочитані молитви і освячення верби та віття дерев, що символізує віття фінікових пальм, якими жителі Єрусалиму вітали прибуття до міста Господа Ісуса Христа.

 

 

 

Scroll to top