Без вільної та цілісної держави в українського народу немає майбутнього. Таку думку висловив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час зустрічі з дружиною Президента України Мариною Порошенко 17 квітня 2019 року.

Предстоятель наголосив на тому, що українцям варто цінувати здобутки сьогодення. «Коли я вперше відвідав зону АТО, то зрозумів, що означає фраза «хочеться землю цілувати». Важливо поспілкуватися там з людьми, які пережили цю руйнацію, тоді починаєш по-справжньому цінувати те, чим володієш зараз», – сказав митрополит Епіфаній, згадуючи свою першу поїздку в зону Операції Об’єднаних Сил.

 Його Блаженство зазначив, що завдяки зусиллям українських захисників, волонтерів та влади Україна змогла локалізувати рану, яка є на Сході України. «Вдалося настільки локалізувати цю рану на Сході України, що суспільство не відчуває війну, яка там триває. Люди не усвідомлюють що можуть втратити свободу, за яку наше суспільство заплатило кров’ю героїв Небесної Сотні Майдану під час Революції Гідності», – наголосив Предстоятель.

Під час зустрічі сторони також обговорили спільні благодійні проекти та долю країни після виборів Президента України. Митрополит Епіфаній підкреслив – Українська Православна Церква молиться за те, щоб вибори відбулися чесно, прозоро і кожен зміг зробити свій вільний вибір.

«Будемо вірити в краще і молитися Богу, щоб Україна перемогла», – зазначила Марина Порошенко.

Наприкінці зустрічі Перша леді України та Митрополит Епіфаній обмінялися пам’ятними подарунками.

Прес-служба Київської митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

 

Scroll to top