14 жовтня 2018 року, у день свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира відбулися урочисті богослужіння.

Святкові богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин.  

13 жовтня ввечері, напередодні свята, була звершена Велика Вечірня. За богослужінням служилася літія, під час якої благословлялися хлібці, пшениця, вино та єлей.

 14 жовтня, у самий день свята, у храмі було звершено святкову Божественну Літургію. Під час потрійної єктенії були виголошені додаткові  прохання за мир в Україні, за створення єдиної Української Помісної Православної Церкви, за українських військових, покалічених і поранених під час війни в Україні, за тих хто в полоні перебуває, а після єктенії була прочитана подячна молитва.

В цей святковий день до Святого Причастя приступили як маленькі так і дорослі парафіяни.

Після відпусту Літургії настоятель храму протоієрей Павло Ядчишин звернувся до вірних зі словами привітання та розповів присутнім про значення свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Завершилося святкування молитвою до Пресвятої Богородиці та помазанням вірних святим єлеєм, який було освячено напередодні свята.

 

Scroll to top